czwartek, 24 października 2013

"W szpilkach od Manolo" Agnieszka Lingas- Łoniewska

autor: Agnieszka Lingas- Łoniewska
wydawnictwo: Novae Res
liczba stron: 236
moja ocena: 10/10To już piąta książka autorstwa Agnieszki Lingas- Łoniewskiej, która zrobiła na mnie fenomenalne wrażenie. Główną bohaterką jest Liliana. Młoda kobieta robiąca karierę w dużej korporacji, będąca wiecznie nękana przez swoją ukochaną mamę o zamążpójście. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się Michał. Przystojny, tajemniczy mężczyzna okazuje się być nowym szefem dziewczyny. Liliana nie wie, że to spotkanie na zawsze zmieni jej życie, także pod względem bezpieczeństwa…

„W szpilkach od Manolo” to książka łącząca historię miłosną z sensacją i odrobiną thrillera. Dosłownie się ją pożera za sprawą świetnie prowadzonej akcji i przyjemnego języka, jakim operuje autorka. Jest to, jak już wspomniałam, piąta z kolei książka Agnieszki Lingas- Łoniewskiej, która po raz kolejny okazała się rewelacyjną. Bardzo podoba mi się styl autorki. Bohaterowie są dobrze scharakteryzowani, a fabuła nie pozwala oderwać się ani na moment od lektury.

Gorąco polecam wszystkim. Paniom, które uwielbiają przystojnych, mrocznych bohaterów. Fanom sensacji. Wszystkim, którzy chcą się zrelaksować przy bardzo dobrej książce.

Wydawnictwo Novae Res

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli dotarliście tutaj, nie zapomnijcie zostawić chociaż jednego słowa :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...