środa, 23 października 2013

"Zakręty losu. Historia Lukasa" Agnieszka Lingas- Łoniewska

autor: Agnieszka Lingas- Łoniewska
wydawnictwo: Novae Res
liczba stron: 320
moja ocena: 10/10„Zakręty losu. Historia Lukasa” to wspomnienia starszego Borowskiego. Opowiada o tym, co sprowadziło go na złą drogę, dlaczego postępował tak, a nie inaczej, a także o tym jak jego życie stopniowo zmieniało się na lepsze. Chłopak zwierza się swojemu młodszemu bratu ze wszystkich swoich przewinień. Jest to pewnego rodzaju spowiedź. Bardzo szczera. 

Trzecia część „Zakrętów losu” jest jakby dopełnieniem dwóch poprzednich. Zdarzenia są opisywane z perspektywy Łuksza. Do tego dowiadujemy się, co miało miejsce, gdy szefowie wschodniej mafii dopadli starszego Borowskiego i jakim cudem wyszedł z tego żywy. 

Historia jest wspaniała. Wszystkie trzy części stanowią po prostu arcydzieło, jakich mało. Bardzo mi się spodobała ta trylogia. Cały czas się zastanawiam, czy wpadnie mi w ręce książka, która będzie choć trochę tak rewelacyjna, jak te trzy.

Uważam, że naprawdę warto zainteresować się „Zakrętami losu”. Wszystkie części dosłownie „połyka się” w przeciągu 2-3 dni. Poza tym historia w nich zawarta jest tak fantastyczna, że mogę je spokojnie polecić każdemu. 

Wydawnictwo Novae Res

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli dotarliście tutaj, nie zapomnijcie zostawić chociaż jednego słowa :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...